Ser Karin Olofsson bara det hon vill se?

Haha, rätt komiskt… i förrgår skrev jag det här inlägget omspamkommentarer, blogg.se och Karin Olofsson. Det tog visst tvådagar innan knuff kände av att jag länkat så idag dök länken till mitt inlägg upp i Karin Olofssons knuffrutahennes blogg……en stund….. sen försvann visst hela rutan från hennes meny!

*skrattar* Kan det vara så att hon har svårt att ta kritik och inte ville att hennes egna läsare skulle klicka sig in till mitt inlägg tro? Eller hade hon månne planerat att ta bort sin knuffruta hela tiden?

….frågetecknen är många, men precis som man kan välja att se det man vill se så väljer jag att tro det jag vill tro, ha! ;)

*trala-la-la-lala*

Inga kommentarer

(Required)
(Required, will not be published)
Kommentarer som reaktion på mitt inlägg mottages med glädje och gör mig nyfiken på din blogg.
Kommentarer till mina inlägg besvaras av mig här där du lämnade den.
Vill du veta om du får svar kan du prenummenera på kommentarernas RSS eller kryssa i den lilla rutan ovan kommentarsfältet.
Orelevanta kommentarer betraktas som spam och godkänns ej.
Även om jag svarar på kommentarer i min blogg så kikar jag ändå in hos mina läsare som anger url ;)
Spamkommetarer om reklam, gratis smink och liknande godkänns ej!
Vill du ha en liten tjusig bild till din kommentar? Gå in på gravatar och registrera din email som du använder när du kommenterar här! Vips så ser det mycket piffigare ut!

CommentLuv badge

Slider by webdesign